Vážení zákazníci, tuto stránku pro Vás aktualizujeme, kompletní sortiment Stil najdete na www.stil.cz

Řadit podle:
Názvu
Ceny

 

Školní batohy Stil

Čas prostě letí a váš roztomilý prvňáček už zase pěkně povyrostl. Je čas odhodit aktovku nebo dětský batoh a kouknout se po novém školním batohu, který už patří spíše mezi ty studentské. Je jasné, že chcete pro školáka nebo studenta batoh praktický, moderní, pohodlný, a navíc s nezbytnými bezpečnostními prvky.

Souhlasíme s vámi, že se nový školní batoh musí hlavně líbit, ale jsou tu i další důležitá kritéria, která má ten opravdu kvalitní batoh do školy splňovat. Studentské batohy neslouží jen k tomu, aby si v nich teenageři nosily věci. Školní batohy, které vybírají a nosí studenti, jsou vlastně nosiči jejich životního stylu. Je to otázka i ukázka trendů, vkusu a image. Se svým batohem tráví většinu dne. Proto je design a uspořádání školního batohu tak zásadní.

Dnes se do každého studentského batohu musí vejít nejen spoustu učení, ale hlavně notebook. S tím jde ruku v ruce velmi pevná a kvalitní konstrukce, aby všechny uložené věci, včetně křehké elektroniky, dostatečně ochránila.

Školní batohy Stil jsou nadčasové, praktické, prostorné a splňují všechna důležitá kritéria pro školní a studentské batohy.