Řadit podle:
Názvu
Ceny

Školní aktovky pro prvňáčky

Aktovek do školy je na trhu nepřeberně. Takže vybrat mezi nimi tu pravou „ořechovou“, tedy opravdu kvalitní a hezkou školní aktovku, je někdy vážně tvrdý oříšek. Už jste prošli všemožné diskuze a recenze, ale pořád nějak nevíte, na co se při výběru nové školní aktovky zaměřit?

 

Pevnost a kvalita materiálu, to je alfa a omega kvalitní aktovky. Je nezbytné, aby měla anatomicky tvarovaná záda a pevnou konstrukci. Široké popruhy zase zaručí pohodlné nošení, nebudou dítě dřít a podpoří správný a zdravý vývoj páteře. Školní aktovky Stil pro prvňáčky toto všechno splňují.

 

Nezapomeňte na dostatečný počet jednotlivých přihrádek, kapes a vyztužené dno. Skvělými pomocníky jsou také speciální kapsa na láhev s pitím, kapsa na svačinu a pevné a široké poutko. Velký důraz dáváme i na co nejnižší váhu našich aktovek. Vaše dítko do aktovky uloží vše potřebné a přitom si nebude ničit záda. Naše školní aktovky pro prvňáčky splňují všechny bezpečnostní parametry.

 

Kupovat novou školní aktovku je prostě důležitá věc. Dospělému to tak nepřijde, ale pro prvňáčka je první školní aktovka stejně tak zásadní, jako když jste si vy koupili třeba své první auto.

 

Pořiďte mu proto tu nejkrásnější školní aktovku pro prvňáčky a slaďte k němu i školní potřeby. Máme penály do školy, desky na sešity a sáčky na cvičky se stejnými motivy jako má aktovka, kterou jste si vybrali.