Proč koupit aktovku Stil
  • - Pohodlná záda
  • - Lehká jako Pírko
  • - Patentované zapínání
  • - Bezpečnostní Prvky
  • - Prodyšné polstrování
  • - Pouzdro na svačinu
  • - Pestré designy

1. Anatomicky tvarovaná záda

Tím možná nejdůležitějším kritériem je výběr aktovky s anatomickými zády. Naše školní aktovky mají speciální zádový panel, který se skvěle přizpůsobí páteři dítěte. Jsou velmi dobře anatomicky tvarované a svým vyztužením pevně doléhají na záda školáka. Váš malý školák musí ještě hodně vyrůst a správný výběr batohu či aktovky zajistí, že poroste zdravě a správně.

Anatomicky tvarovaná záda
Minimální váha, maximální pohodlí

2. Minimální váha, maximální pohodlí

S našimi školními aktovkami nebudete děti zatěžovat ani zbytečnou váhou. Batohy Stil pro prvňáčky váží 0,99 kg a batohy pro větší školáky a studenty dokonce jen 0,8 kg. Vybavení do školy, od učebnic a sešitů po svačinu, může dohromady vážit i přes pět kilo, proto je dobré samotný batoh co nejvíce odlehčit. Jakoukoli zbytečnou zátěž maximálně eliminujte, úplně stačí, že mají děti ze školy někdy těžkou hlavu.

3. Zapínání na magnet FIDLOCK

Každoročně chceme, aby naše aktovky pro prvňáčky překvapily něčím novým a letos tu máme technickou novinku – revoluční zapínání FIDLOCK. FIDLOCK je nové automatické zapínání na magnet, které umožňuje otevírání a zapínání aktovky jen jednou rukou. Školní aktovka se při přiložení víka sama zapne, takže se ani u zapomnětlivého školáka nemusíte bát, že půjde domů s otevřenou aktovkou a půlku věcí cestou vytrousí.

Zapínání na magnet FIDLOCK
Reflexní prvky

4. Reflexní prvky

Zejména v zimě je cestou do školy ještě pořádná tma, proto myslete na to, aby bylo vaše dítko na ulici vidět. Pokud vybíráte z nabídky batohů a aktovek Stil, můžete se na dostatečné množství reflexních prvků spolehnout. Na školních aktovkách Stil jsou reflexní prvky umístěny na všech stranách a zaručí výbornou viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě. Pokud použijete reflexní prvky, uvidí vás řidiči až na 200 metrů!

5. Polstrování zad Air flow

Naše školní aktovky i batohy jsou vybaveny nejen anatomickými zády, ale zároveň i systémem Air flow. Co to znamená? Je to prodyšné polstrování zad školních aktovek a batohů, které umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Dítě se tak bude cítit příjemně i při vyšších teplotách a díky systému Air flow se mu záda nebudou potit.

Polstrování zad Air flow
Lunch box zdarma

6. Lunch box zdarma

Máme pro vás další překvapení ve vybavení školních aktovek pro prvňáčky. Už nemusíte shánět box na svačinu, aby vám pasoval do batohu. V naší aktovce Stil už lunchbox najdete a to ZDARMA! Box na svačinu, který najdete v každé letošní novince je velmi praktický a obsahuje dvě přihrádky oddělené přepážkou.

7. Krásné a unikátní designy

Vedle všech nezbytných technických a praktických hledisek je samozřejmě velmi důležitý i design školní aktovky nebo batohu. Když se dítěti aktovka nelíbí, jsou veškeré vychytávky k ničemu. Pokud je to možné a aktovku nemáte vysloveně jako tajný vánoční dárek, zapojte do výběru i svého školáčka. Z naší nabídky si určitě vybere každý kluk i holka.

Krásné a unikátní designy