Vážení zákazníci, tuto stránku pro Vás aktualizujeme, kompletní sortiment Stil najdete na www.stil.cz

Řadit podle:
Názvu
Ceny

Školní batohy pro prvňáčky

Když máte doma prvňáčka, je u vás doma zřejmě nejčastěji skloňován nový školní batoh. Aby také ne. Batohů do školy je na trhu nepřeberně. Takže vybrat mezi nimi ten pravý „ořechový“, tedy opravdu kvalitní a hezký školní batoh, je někdy vážně tvrdý oříšek.

Školní batohy pro prvňáčky, které naleznete v naší nabídce, mají všechno, co od školního batohu očekáváte. Dostatečný počet jednotlivých přihrádek, kapes a vyztužené dno. Skvělými doplňky a pomocníky jsou také speciální kapsa na láhev s pitím, kapsa na svačinu, pevné a široké poutko. Vaše dítko do svého batohu uloží vše potřebné, a přitom si nebude ničit záda.

Určitě už jste prošli všemožné diskuze a recenze. A teď nějak nevíte, na co se při výběru nového školního batohu zaměřit především. Pevnost a kvalita materiálu, to je alfa omega kvalitního batohu. Nezapomínejte na batoh s anatomicky tvarovanými zády a pevnou konstrukcí. Široké popruhy zase zaručí pohodlné nošení, nebudou dítě dřít a podpoří správný a zdravý vývoj páteře. Školní batohy a aktovky Stil pro 1. stupeň toto všechno splňují.

Kupovat nový školní batoh pro vašeho školáka je prostě důležitá věc. Věřte tomu, nebo ne, pro prvňáka je jeho první batoh do školy stejně tak zásadní, jako když jste si vy koupili třeba své první vysněné auto.

Školní batohy pro prvňáčky ze Stilu

Pořiďte mu proto ten nejkrásnější školní batoh pro prvňáčky a slaďte k němu i školní potřeby. Máme penály do školy, boxy a složky na sešity a sáčky na cvičky se stejnými motivy jako má batoh, který jste si vybrali.

Kvalitní školní aktovky a batohy pro prvňáčky s anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí a dostatečně širokými popruhy napomáhají ke správnému a zdravému vývoji dětské páteře. Námi nabízené školní batohy pro prvňáčky splňují všechny bezpečnostní parametry.