Při nákupu školního batohu myslete na jeho hmotnost

Nikdo z rodičů nechce, aby jeho děti nosily na zádech víc než je opravdu nutné.  A aby měl školáček co nejmenší zátěž, doporučujeme školní tašky, které váží maximálně do 1,2Kg.

Školní batoh sám o sobě může dítěti velmi ulehčit, pokud bude jeho hmotnost co nejnižší. Vybírejte pečlivě takový batoh, který bude kvalitní, pevný a jeho hmotnost nepřesáhne 1,2 kg. Školní batohy Stil tuto hmotnost splňují a jsou dokonce ještě lehčí, hmotnost aktovky Stil  nepřesahuje 1,1 kg a školní batoh pro větší školáky váží pouze 0,8 kg.

Pořádek v aktovce

Aby měly Vaše děti v aktovce jen to potřebné, kontrolujte, zda nenosí zbytečnosti anebo nepřenášejí domů pomůcky, které je možné nechat ve škole.  Naučte dítě každý den po příchodu ze školy obsah batohu srovnat a připravit pomůcky na další den. Dítě by mělo mít co nejlepší přehled o tom, co v batohu má. Se správně srovnanou aktovkou se bude do školy více těšit.

O tomto tématu se dozvíte také v reportáži, kde najdete také některé batohy z kolekce Stil 2017

 

 

 

Darujte slevu svým přátelům. Dáme vám za to dárek.

Teď už víte, na co se při nákupu aktovky nebo batohu zaměřit. A určitě máte i známé, kteří řeší podobný problém. Teď můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Když u nás nakoupíte, dáme vám navíc slevový kód, který můžete poslat svým přátelům. Každý, kdo ho využije, získá 20% slevu na svůj nákup. A vám ještě navíc dáme praktický dárek.

 

Doporučujeme další články:

 

Jak vybrat aktovku pro prvňáčka?

Anatomický školní batoh Stil pro prvňáčky

Reflexní prvky na batohu. Proč je to tak důležité?

Anatomický školní batoh Stil pro prvňáčky