Není batoh jako batoh, vždyť někdy je to aktovka

Anatomický batoh Stil pro prvňáčkyOna to není vůbec žádná sranda, když se mají rodiče trefit do přání jejich předškoláka, když si začne v e-shopu nebo obchodě vybírat svoje první školní zavazadlo. Dost často říká, že chce tuhle aktovku, ale ukazuje přitom na školní batoh pro studenty, nebo přesně opačně. Jenže co se hodí pro náctileté, není dobré na první stupeň. A tak tu máme novinku.

Školní batoh JUNIOR do 1.-3. třídy

Do naší letošní kolekce školních aktovek jsme nově zařadili školní batoh pro prvňáčky, který mohou děti v pohodě nosit třeba až do 3. třídy (školní batohy pro 3. třídu). Nový školní batoh vypadá skutečně jako batoh, nicméně svými funkcemi i prostorem se naprosto bez problémů vyrovná jakékoli školní aktovce určené na první stupeň.

Školní batoh pro 1. stupeň s označením JUNIOR Anatomický batoh Stil pro prvňáčkymá anatomicky řešené zadní polstrování, při správném nošení nebude školáčky tlačit, a navíc je vzdušný a lehký. Do postranních kapes školního batohu patří láhev s pitím a nezapomněli jsme ani na přední malou kapsu na čipy, klíče, průkazky a další drobné věci, které školáci dnes a denně používají.

Važte a pak zvažte!

Děti řeší hlavně vzhled. To, jestli je batoh velký, malý, lehký nebo kolik má kde kapes, tím si lámou hlavu zejména maminky. A my se tomu ani trochu nedivíme. Vždyť školní aktovky plné sešitů a učebnic se pronesou i dospělému, natož malým dětem. S tím, co musí děti do školy nosit, s tím poradit neumíme. Poradili jsme si ovšem s váhou nového školního batohu a určitě vás potěšíme, že sám o sobě váží jen 600 gramů. A když pak dáte se svým natěšeným předškolákem hlavy dohromady, určitě se vám podaří vybrat takový batoh, který se bude líbit a jen tak neomrzí.

Pokud chcete dát hlavu dohromady i s námi, kontaktujte nás.

 

 

Doporučujeme další články:

Jak vybrat aktovku pro prvňáčka?

 

Co nesmí v aktovce prvňáčka chybět

 
Školní aktovky Stil pro prvňáčky   Školní aktovky Stil pro prvňáčky