Školní výbava

Při nákupu školních doplňků pro svého školáčka nezapomeňte na:

Školní penál

Školní penál Stil

 

  • Zvolit můžete klasický jednopatrový penál, do kterého se vejdou základní psací a školní pomůcky.
  • Pokud se rozhodnete pro dvou či vícepatrový penál, bez problémů do něj umístíte pastelky, fixy či jiné kreslicí a psací potřeby.

 

 

Desky na číslice a abeceduŠkolní desky na písmenka a abecedu Stil

Třeba si ještě sami vzpomínáte, jak vám vadilo, když vás doma hubovali za pomačkané sešity a ohnuté rohy. Jestli se teď chcete těmto nepříjemnostem vyvarovat jako rodič, kupte svému školákovi praktické boxy na sešity. Máme formáty A4 a A5, takže se do nich vejdou malé i velké sešity. Kartičky s písmenky jsou také důležitou školní potřebou pro prvňáčky. 

Aby se prvňáčkovi kartičky s písmenky nepoztrácely, doporučujeme pořídit desky na písmenka či desky na abecedu. Ochranný obal slouží jako organizér a školák bude mít přehled o umístění kartiček.

Školní desky na sešity Stil

Boxy na sešity

Perfektní službu prokážou silné desky na sešity, díky kterým bude mít všechny sešity pohromadě a nebudou mít okraje jak „oslí uši“.  Podle velikosti sešitů můžete vybírat i velikost boxů, ale do aktovky se školáčkovi vejde jak box A4, tak i A5.

Doporučujeme velmi praktické - v loňském roce jsme uvedli na trh jako novinku - boxy na sešity o velikosti A4 s klopou. Mají širší boky a vejde se do nich daleko více sešitů A4 i A5, pracovních sešitů apod.

 

KufříkyDětský kufřík do školy

Počítejte s tím, že na výtvarnou výchovu je nutné pořídit prvňáčkovi i kufřík na uložení potřebných výtvarných potřeb. Naše kufříky jsou vyrobeny u českého výrobce velmi kvalitním zpracováním. Jsou vybaveny pevným zapínáním a vnitřek kufříky je barevně laděn k danému motivu.

 

Mezi další školní potřeby pro prvňáčky patří:

 

Doporučujeme další články:

Jak vybrat školní batoh

 

Letošní novinka FIDLOCK